Home staging i dekoracja wnętrz

Jedną z usług oferowanych przez firmę ALAUCTUS Kreativbau jest podnoszenie wartości nieruchomości poprzez odpowiednie przygotowanie jej do wynajmu lub sprzedaży. Z pasją podejmujemy się zleceń dekorowania wnętrz tak, by dążyć do osiągnięcia wyznaczonego celu: zadowolenia Klienta.

Home staging pozwala na wzbudzenie zainteresowania większej liczby oglądających nieruchomość, a tym samym często procentuje uzyskaniem zakładanej (lub wyższej niż zakładanej) ceny. Dbałość o zadowolenie Klienta wyrażamy poprzez niskokosztowe działania, mające na celu poprawę wizerunku posesji Klienta. Za porozumieniem stosujemy techniki i narzędzia optymalizujące proces ofertowania i pozyskiwania Zainteresowanych najmem lub zakupem nieruchomości Klienta.

Oferujemy dekorację wnętrz nabytej przez Klienta nieruchomości. Staramy się spełnić przy tym indywidualne oczekiwania. W razie potrzeby służymy pomocą przy wyborze i negocjacjach z producentami lub dostawcami mebli, dekoracji, materiałów, sprzętów – tak, by przekazać Klientowi usługę kompleksową, od projektu po realizację zlecenia wyposażenia i dekoracji wnętrz.