Nieruchomości

Firma ALAUCTUS Kreativbau od 2008 roku bacznie przygląda się nieruchomościom. Wdrożyliśmy w czyn naszą wiedzę, doświadczenie i inspiracje, budując działalność związaną właśnie z nieruchomościami.

Na zlecenie Klienta zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości – wyszukiwaniem, ofertowaniem, pośrednictwem, doradztwem inwestycyjnym, projektowaniem oraz szeroko pojętą obsługą formalną. Współpracujemy ze sprawdzonymi pracowniami architektonicznymi, firmami budowlanymi, partnerami ubezpieczeniowymi jak i innymi podmiotami, związanymi z zakresem wykonywanych usług. O kwestie formalne i prawidłowy przebieg transakcji dbają kooperujące z nami, uznane kancelarie prawne. Zapewniamy jakość, terminowość i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia.

Aktualne, jak i specjalne oferty nieruchomości można przeglądać w naszym dziale Oferty. 

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Zakres naszych usług obejmuje pozyskanie Klienta na daną nieruchomość, ofertowanie, pośrednictwo w procesie kupna-sprzedaży nieruchomości, w tym organizację wszelkich formalności związanych z transakcją i działaniami logistycznymi.
Na zlecenie Klienta wyszukujemy także nieruchomość, spełniającą oczekiwania Zleceniodawcy, umawiamy spotkania, negocjujemy cenę transakcyjną i obsługujemy formalne aspekty procesu kupna-sprzedaży wybranej nieruchomości.

czytaj więcej >>

Inwestowanie w nieruchomości

Firma ALAUCTUS Kreativbau angażuje część swojego kapitału w zakup nieruchomości, począwszy od gruntów budowlanych, przez lokale użytkowe i mieszkalne po budynki jedno- i wielorodzinne. W naszych działaniach zorientowani jesteśmy na kompleksowe prace budowlane, podnosząc jakość i walory użytkowe zakupionej nieruchomości, a następnie oferując ją Klientom, oszczędzając ich czas i nakład finansowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjną cenowo nieruchomość, spełniającą kryteria Klienta. Oferujemy korzystny zakup nieruchomości przez nas pozyskanej.

czytaj więcej >>

Home staging i dekoracja wnętrz

Jedną z usług oferowanych przez firmę ALAUCTUS Kreativbau jest podnoszenie wartości nieruchomości poprzez odpowiednie przygotowanie jej do wynajmu lub sprzedaży. Z pasją podejmujemy się zleceń dekorowania wnętrz tak, by dążyć do osiągnięcia wyznaczonego celu: zadowolenia Klienta.

czytaj więcej >>