O firmie

Marka ALAUCTUS Kreativbau istnieje od 2008 roku. Firma stale poszerza zakres swoich działań, aktualnie świadczymy usługi pośrednictwa w kupnie-sprzedaży nieruchomości, projektowania i kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych, jak i związanych z nimi usługami doradczo-finansowych, oferując obsługę prawną transakcji.

Firma ALAUCTUS Kreativbau odznacza się rzetelnością w obsłudze Klienta oraz dążeniem do wykonywania usług na najwyższym poziomie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o najmniejsze szczegóły pozytywnej współpracy.

Zespół firmy ALAUCTUS Kreativbau  tworzą kompetentni specjaliści, którzy stale starają się poszerzać swoje wiedzę i kwalifikacje w dziedzinie obrotu nieruchomościami, jak i budowlane w zakresach projektowym i wykonawczym. Wszystkie ogniwa dbają przy tym o odpowiednią, przyjazną atmosferę w firmie oraz we współpracy firmy z Klientem.

Celem naszych działań jest możliwie najpełniejsze zadowolenie Klienta, a misją - rozwój kompleksowości świadczonych przez nas usług.